MUSOFT.CZ, s.r.o.
 
 

 


MUSOFT.CZ

je českou společností, specializující se na analýzy, metodiky a programování rozsáhlých databázových informačních systémů pro paměťové instituce. Při vývoji využíváme nejmodernější databázové a webové technologie, které přinášejí našim zákazníkům vysokou užitnou hodnotu, stabilitu a bezpečnost.
Disponujeme silným, 25 členným týmem odborníků z oblasti systémů, programovaní, analýz, uživatelské podpory a workflow. Hlavním naším produktem je Sbírkový evidenční systém MUSEION - informační systém pro evidenci, management, dokumentaci a publikaci sbírek, evidenci odborných a restaurátorských zpráv, depozitář - lokaci, akvizice, zápůjčky a schvalování...

 

MUSEION poskytuje i nadstavby, například propracované workflow či centrální modul pro zřizovatele.

MUSEION je vhodný a dostupný pro muzea a galerie všech velikostí a typů.

 

Proč právě MUSOFT.CZ a MUSEION?

  • MUSOFT.CZ nevyvíjí různé systémy pro různé účely, pro různé firmy a instituce. Specializujeme se na to, čemu rozumíme - na muzea, galerie a archivy.
  • MUSEION není vyvinut pro jednu paměťovou instituci, je zcela univerzální. Jeho odborný vývoj a funkcionalitu jsme diskutovali s řadou odborníků z významných českých  muzeí a galerií (MMP, NM, NG, NpM, VCM, ZCM...). MUSEION je systém připravený odborníky pro odborníky.
  • Využíváme nejlepší technologie včetně možnosti výhradně open source řešení.
  • Nevytváříme jeden uzavřený systém, ale maximálně kompatibilní řešení využitelné v rámci celé kultury. MUSEION je postaven na evropských standardech a propojuje v sobě velké množství chytrých řešení.
  • Do projektu MUSEION jsme investovali značný kapitál, velké úsilí a několik let života. Baví nás. ČR zná příklady, kdy byl vyvinut evidenční systém za desítky milionů korun s nulovým výsledkem. Vývoj MUSEIONu jsme zaplatili my. Líbí-li se Vám, kontaktujte nás. Těšíme na Vás.

Vývoj MUSEIONu

 

technická podpora